Czy zauważyles, że o wiele chętniej wchodziśz do sklepów, które posiadaja estetyczne witryny, natomiast ich wnetrze jest przytulne i komfortowe? Co ciekawe, w takim przypadku cena nie jest już az tak wazna, bowiem sam fakt przebywania we wspomnianych przestrzeńiach postrzegamy w kategoriach swego rodzaju przyjemnosci. Opisany powyżej mechanizm działa identycznie zarówno w przypadku klasycznych zakupów, jak i wspólpracy biznesowej czy nawet checi skorzystania z usług oferowanych przez konkretna firme. Jak więc widac na powyższych przykladach, przestrzeń sklepu czy też biura odgrywa niezwykle wazna role i – w praktyce – to właśnie dzieki niej jestes w stannie odczuwalnie zwiekszyc zysk biznesowy swojego przedsiębiorstwa. Jak zatem powinno prezentowac się wnetrze biura?

Nowoczesne i przytulne

Nowoczesność przez wiele osób kojarzona jest ze stylem, w którym dominuje szklo i elementy wykonane z metalu. W związku z powyższym nierzadko wydaje nam sie, że wnetrze nowoczesne będzie zarazem przestrzeńia wyjatkowo zimna. Nic bardziej mylnego. Obecnie bowiem pod pojeciem nowoczesnosci ukryte sa elementy wspólgrajace ze soba, nawiazujace do konkretnego designu. Dla przykladu; biuro w stylu skandynawskim powinno zostac urzadzone w sposób minimalistyczny, że spora iloscia drewnianych, jasnych elementów o prostej konstrukcji.

Zgodne z identyfikacja wizualna firmy

Kazda szanujaca się marka powinna mieć własne kolory firmowe. Takowe widoczne sa choćiażby na logotypie przedsiębiorstwa, papierze firmowym czy też wizytówkach pracowników. Urzadzajac przestrzeń nowego biura należy zadbać o to, aby we wnetrzu pojawily się elementy we wspomnianym kolorze/kolorach.

Kojacy wpływ roslin

Czy wiedziales o tym, że kolor zielony wywiera kojacy wpływ na ludzka psychike i znaczaco poprawia samopoczucie? Właśnie z tego względu warto pamietac o tym, aby w biurze przedsiębiorstwa nie zabraklo kwiatów. Warto dodać, że wiele roslin posiada zdolność oczyszczania powietrza z substancji toksycznych.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *