Dawniej Łódź byla miastem, którego specjalność stanowil przemysl lekki. Czasy te jednak dawno minely i dziś – choć nadal znajdują się tutaj firmy specjalizujace się w tego rodzaju wyrobach – opisywane miasto ma swego rodzaju nowy charakter. Jaki konkretnie? Każdy, kto choć raz odwiedzi to niezwykle miasto niemalże natychmiast zauważy, iz krajobraz Łodzi w sporej czesci stanowia centra biznesowe. W istocie; to właśnie w Łodzi jak przysłowiowe grzyby po deszczu wyrastaja zupełnie nowe inwestycje, które – jak zapewniaja ich właściciele – przynoszą co najmniej zadowalajace efekty biznesowe. Poznaj powody, dla których warto rozważyć wynajem biura w Łodzi.

Dlaczego właśnie Łódź?

Jeśli sądzisz, że wylacznie Warszawa może pochwalić się dużym potencjałem to jestes w sporym błędzie. Jak się bowiem okazuje, lokalizacja Łodzi jest równie atrakcyjna. Miasto – jak powszechnie wiadomo – położone jest w w centralnej Polsce, natomiast od wspomnianej Warszawy dzieli je jedynie 125 km. Warto dodać, że Łódź znajduje się na skrzyżowaniu autostrady A1 i A2. Poza tym w mieście znajduje się port lotniczy, który obsługuje loty do miast takich, jak Dortmund, Dublin, Edynburg, Liverpool, Londyn, Mediolan, Nottingham oraz Sztokholm.

Co sądzą inwestorzy?

A co o samym mieście sądzą inwestorzy, którzy zdecydowali się na prowadzenie działalności w Łodzi? Osoby poproszone o wyrażenie własnego zdania na opisywany temat zgodnie przyznają, że na co dzień widzą zmiany, jakie zaszly w mieście w ostatnim czasie. Mowa tu przede wszystkim o rozwinięciu infrastruktury. Jednak nie jest to jedyna zaleta Łodzi. Ponadto inwestorzy slusznie zauwazaja, że nie brakuje tu wyksztalconych specjalistów, chetnych na podjecie pracy w wielu róznorodnych branzach. Naturalnie spore znaczenie mająrównież koszty wynajmu oraz utrzymania biura, które – jak się okazuje – w Łodzi sa zdecydowanie nizsze niż w innych miastach kraju. Naturalnie mówimy tu o porównywalnym standardzie powierzchni.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *