Coraz wieksza ilość przedsiębiorców bierze pod uwagę wynajem biura w Łodzi. Wspomniane stwierdzenie dotyczy w głównej mierze osób, które do tej pory posiadaly siedziby firmy w innych, dużym miastach kraju, takich jak miedzy innymi Warszawa. Dlaczego zatem nagle rozwazaja przeniesienie marki do Łodzi? Wbrew pozorom opisane powyżej działanie jest w pełni zasadne. W praktyce wynika ono po prostu z faktu, iz stawki w Łodzi sa zdecydowanie nizsze, niż te obowiazujace w stolicy. Naturalnie tyczy się to również lokali do wynajęcia. Niemniej jednak nie jest to jedyny argument przemawiający na korzyść Łodzi. Jak się bowiem okazuje, w praktyce lódzki rynek nieruchomości posiada o wiele wiekszą ilość zalet. Jakich konkretnie?

Polozenie

Łódź to miasto położone w samym sercu Polski. W związku z powyższym oplata je siec licznych dróg szybkiego ruchu oraz autostrad, dzieki czemu dojazd do Łodzi nie zajmuje wiele czasu, zas sama podróz przebiega w sposób komfortowy. Niemniej jednak do miasta można również przyleciec. Zaledwie 6 km od centrum Łodzi znajduje się bowiem Miedzynarodowy Port Lotniczy im. Wladyslawa Reymonta, z którego odbywaja się regularne loty do Aten, Dublina, East Midlands, Londynu Stansted czy też Monachium.

Potencjal mieszkanców

Chcesz poszerzyc działalność przedsiębiorstwa i otworzyć jego filie? W takim razie Łódź może okazać się wrecz idealnym wyborem. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednie biuro do wynajęcia, a nastepnie zaczniesz zatrudniac jego mieszkanców. Obawiasz sie, że osoby spoza obszaru Twojego miasta nie sprostaja postawionym im zadaniom? Nic bardziej mylnego. Otóz Łódź jest silnym osrodkiem edukacyjnym i naukowym, zamieszkiwanym przez duza ilość absolwentów wyksztalconych w wielu, róznorodnych dziedzinach. Co więcej, koszty zatrudnienia specjalistów z duza wiedza będą zdecydowanie nizsze, niż mialoby to miejsce na rynku warszawskim.

Konkurencyjne ceny wynajmu

Na koniec cos, o czym już wspominalismy czyli niski koszt biura do wynajęcia. To bez watpienia bardzo duży atut miasta, niemniej jednak spora ilość przedsiębiorców spoza Łodzi ma obawy przed wyborem opisywanego rozwiązania. Jak się bowiem okazuje, niektórzy z nich sa zdania, iz tanie biuro nie może odznaczac się dobra jakoscia. Ile w tym prawdy? Takie zalozenie jest dalekie od stanu faktycznego. Biura w Łodzi cechuje bowiem bardzo wysoki standard wykończenia. Co więcej, spora ilość firm wynajmujacych przestrzeńie biurowe posiada w swojej ofercie pomieszczenia umeblowane, z pełną infrastrukturą.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *