Jak powszechnie wiadomo, każda szanujaca się firma posiada swoja siedzibe stacjonarna. Stanowi to absolutna konieczność, która zarazem obliguje możliwosci rozwojowe danego przedsiębiorstwa gospodarczego. Niemniej jednak należy zwrócic uwagę na fakt, iz znajdujące się na rynku oferty nie sa sobie równe. Jak bowiem pokazuje nam to praktyka, dostępne obecnie przestrzeńie biurowe do wynajęcia, róznia się pomiedzy soba nie tylko cena, ale również posiadanym metrażem, wyposażeniem czy też lokalizacja. Jakich biur wobec tego nie warto brac pod uwagę? Które z nich nie tylko nie przyniosą korzysci firmie, ale dodatkowo będą obligowaly calkiem spore koszty?

Lokalizacja

Pierwszym z czynników, jaki należy brac pod uwagę wynajmujac przestrzeń biurowa, jest lokalizacja budynku, w którym znajduje się wspomniane biuro. Jakich miejść nie należy brac pod uwagę? Przede wszystkich tych, które sa umiejscowione poza terenem centrum lub też znajdują się w znacznej odleglosci od takowego. Dlaczego? Ponieważ zarówno wielu potencjalnych Klientów twojej firmy, jak i pracowników może mieć spory problem z dojazdem, który jednoczesnie skutecznie zniecheci ich do podjecia ewentualnej wspólpracy.

Standard wyposażenia

Kiepskiej jakosci wykladzina, mocno wytarte panele podlogowe, stare ramy okienne, które jednoczesnie nie mogą pochwalić się nadmierna szczelnoscia czy też problemy z ogrzewaniem to – niestety – rzeczywisty stan wielu przestrzeńi biurowych do wynajęcia. Tymczasem wielu przedsiębiorców – skuszonych niska cena wynajmu – decyduje się na korzystanie z takiego biura. To duży blad, gdyz w praktyce opisywana przestrzeń biurowa stanowi wizytówke Twojej firmy, na która zarazem zwracaja uwagę klienci, odwiedzajacy siedzibe firme.

Przestrzen wspólna

Niektóre firmy wynajmujace biura oferuja powierzchnie wspólna. Co to oznacza w praktyce? Miedzy innymi to, że zarówno do naszej dyspozycji, jak i innych osób wynajmujacych powierzchnie biurowa oddane zostają pokoje będące np. pomieszczeniem kuchennym, toaleta czy też sala konferencyjna. To bardzo dobre rozwiazanie, gdyz zwiazane jest ze sporymi oszczednosciami.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *