Jak się okazuje znaczacy wpływ na wynik rozmów biznesowych mająnie tylko warunki zawieranej umowy, ale również samo miejsce, w którym dochodzi do wspomnianych spotkań. Niekiedy bowiem role biura warto „powierzyć” zupełnie innym miejscom, które pozornie nie mając biznesem nic wspólnego. Jakim konkretnie?

Poszukujesz nowoczesnego biura? Łódź jest miastem, w którym działa Twoja firma badz też które bierzesz pod uwagę planujac poszerzenie działalności o nowe oddzialy? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z lista miejsc, które – z uwagi na swój charakter – przysluza się rozwojowi działalności.

Off’owe rozmowy biznesowe

Nie każdy z klientów dobrze czuje się w przestrzeńi biura. Łódź to miasto, które – dzieki ilosci posiadanych atrakcji – umożliwi Ci zaproszenie potencjalnych partnerów biznesowych do miejść o wiele bardziej klimatycznych. Dlaczego warto to zrobic? Przede wszystkim atmosfera panujaca w kawiarni czy też restauracji przysluzy się odprezeniu, podobnie zreszta jak serwowana tam kawa czy też innego rodzaju napoje. Gdzie zatem zorganizowac wspomniane spotkańie biznesowe? W roli biura swietnie sprawdzi się Off Piotrkowska. To właśnie tam znajdziemy spora ilość restauracji czy też kawiarenek oferujących niepowtarzalny klimat i wspaniale napoje oraz jedzenie. Warto dodać, iz to miejsce o charakterze nieco alternatywnym. Jeśli więc spotkańie będzie zdecydowanie bardziej oficjalne, wówczas radzimy udac się do eleganckich restauracji znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej. Których konkretnie? Na przyklad do Klubu Spadkobierców czy też Filharmonii Smaku.

Podpisujemy umowe

Jeśli rozmowy biznesowe zostana przeprowadzone w sposób profesjonalny, a klientowi będą odpowiadaly warunki wspólpracy, wówczas nie pozostaje nam nic więcej, jak tylko podpisac umowe. Czy – biorąc pod uwagę powyższe sugestie – udac się w tym celu do wybranego uprzednio miejsca? Zdecydowanie nie. Samo podpisanie umowy powinno bowiem odbyc się w siedzibie firmy. W tym przypadku przestrzeń biura będzie najlepszym z możliwych wyborów.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *