Czy zdawales sobie sprawę z faktu, iz jednym z wazniejszych aspektów decydujacych o powodzeniu firmy może okazać się lokalizacja biura? Łódź jest natomiast miastem, które – jako jedno z nielicznych – daje praktycznie nieograniczone możliwosci rozwoju. Jakie więc powody przemawiają na korzyść wspomnianego umiejscowienia biura? Łódź poznasz w ponizszym artykule, z którego dowiesz się również o innych zaletach posiadania biura w Łodzi.

Wysoki poziom za mniejsze pieniadze

Łódź to miasto znajdujące się w samym centrum Polski. Od Warszawy dzieli ja zaledwie 125 km. Dlaczego to takie ważne? Posiadanie firmy majacej oddzial badz też siedzibe w stolicy Polski, uznawane było dawniej za swego rodzaju gwarant sukcesu biznesowego. Niemniej jednak należy również zwrócic uwagę na fakt, iz czynsz, jaki będziemy musieli zaplacic wynajmujac biuro w stolicy, będzie zdecydowanie wyższy, niż ten który zaplacimy wynajmujac biura w Łodzi. Warto dodać, iz same biura będą odznaczaly się tym samym poziomem wykończenia, co biura ze stolicy. A wszystko to za zdecydowanie mniejsze pieniadze!

Blisko do… dokad tylko chcesz!

Jak wspominalismy, Łódź jest miastem, które – jako jedno z nielicznych w Polsce – może pochwalić się swietna, centralna lokalizacja. Niemniej jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, iz w Łodzi znajduje się również port lotniczy. Port Lotniczy Łódź im. Wladyslawa Reymonta znajduje się niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2, natomiast od centrum Łodzi dzieli go odleglość 6 km. Sam port lotniczy oferuje regularne loty do miast takich Dortmund, Dublin, Edynburg, Liverpool, Londyn, Mediolan, Nottingham czy też Sztokholm. W związku z powyższym posiadanie biura w Łodzi swietnie sprawdzi się w przypadku firm działajacych na skale swiatowa.

Warto dodać, iz w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo nowoczesne i w pełni wyposażone biura w Łodzi, które zlokalizowane sa w samym centrum tego niezwykłego miasta.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *