Wybór odpowiedniego miejsca dla naszej firmy, to jeden z kluczowych wytycznych naszego sukcesu. Często przedsiębiorcy o tym zapominaja, kierujac się jedynie zmniejszaniem kosztów prowadzenia działalności. To duży blad. Nie od dziś wiadomo, że jak Cie widzą, tak Cie pisza.

Zatem, jak wybrać doskonałe miejsce?

Odpowiedni dobór lokalizacji to pierwsze wyzwanie jakie na nas czeka. Łódź to sam srodek Polski, do której jest dobry dojazd z każdej strony, nawet z najdalszych zakatków kraju, dzieki sieci autostrad i dróg szybkiego ruchu. Jest również tansza od stolicy oraz jest w niej mniejsza konkurencyjnosc. Dlatego jako przyklad posluzymy się właśnie nia.

Zaczynamy od wpisania „biura do wynajęcia Łódź”, jeśli potrzebujemy tego rodzaju pomieszczenia. Moze okazać sie, że lepszym rozwiazaniem od biura jest lokal, wtedy wpisujemy „Lokale do wynajęcia Łódź” czy „Lokale użytkowe Łódź”. Miejsce okreslamy poprzez charakter naszej działalności. Wyskoczylo nam wiele propozcyji, co dalej?

Teraz potrzebujemy się skupic na praktycznej czesci – konkretnej lokalizacji. Zadajmy sobie kilka pytan, po pierwsze czy nasza działalność ma byc w centrum, czy może byc na obrzeżach? Osobiscie polecam łatwo widoczne, dostępne miejsce z każdej czesci miasta. Najlepiej znajdujące się przy charakterystycznych punktach, jak np. dworce, galerie czy uczelnie. Pozorna oszczedność kilku zlotówek, gdy wybierzemy lokalizacje na uboczu, może odbic się w przyszlosci dużymi stratami.

Zalózmy, że przefiltrowalismy ogloszenia, znamy lokalizacje naszego biura do wynajęcia. Teraz popatrzy na praktyczna strone. Czy oferowane lokale użytkowe oraz biura do wynajęcia umożliwiają zaparkowanie samochodu przez klienta w poblizu? Czy biura sa wyposażone? Czy możliwa jest dowolna aranzacja przestrzeńi? Czy jest wygospodarowany aneks kuchenny dla pracowników? Czy stan techniczny budynku, nie wpływa negatywnie na estetyke i prestiz?

Gdy odpowiemy sobie na te pytania, zdecydowanie latwiej nam będzie wybrać idealne miejsce dla naszej firmy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *